Archiv měsíceZáří, 2018

Solnice – září 2018 – Speed Challenge 2018

V pátek a v sobotu jsme absolvovali již 9. závod 1:10 Speed Challenge 2018 v Solnici na asfaltu. Protože prognóza dobrého počasí zněla příznivě jsme vyrazili již v pátek v noci. Do večerních hodin jsme čekali na Jakuba, který se vracel ze svého nového působiště na VUT v Brně. Doslova za tmy jsme přijeli na závodiště, postavili stan a udělali nocleh. Naštěstí byla na místě kuchyň Pavla Tichého a tak jsme ještě před usnutím pojedli chutně steaky a popili dobrého moku...

V sobotu ráno nás překvapil slabý déšť, ale než přijeli všichni závodníci byla již dráha zase suchá a tak vše mohlo začít. Třebechovičtí závodili opět v kategoriích STOCK a HOBBY. Jakub Blecha postoupil z rozjížděk v kategorii HOOBY na 1. místě, v kategorii STOCK 1. místo. Petr Sibeke jel do finále STOCK na 2. místě. Ve finálových jízdách Jakub pozice potvrdil a skončil v obou kategoriích na 1. místě, Petr Sibeke na 2. místě. Po skončení závodu bylo vyhodnocení, předání ocenění závodníkům a pak uklizení závodiště a odjezd domů.

Kroužkování

 Zítra, tedy 8.9.2018 bude v DDM Třebechovice p.O. od 14 do 17h den otevřených dveří s možností nahlédnutí na činnost kroužků. Bude tam od 14 do 16h neboť nás čeká následně ještě další akce.

Pro toho, kdo je již rozhodnutý, že bude chtít v tomto školním roce na  RC auta chodit, mám následující informace:

1, Začínáme spolu s ostatními kroužky od prvního říjnového týdne.

2, Den se nemění, scházet se budeme každé úterý (pochopitelně vyjma prázdnin a státních svátků)

3, Oproti předchozím letům se mění časový rozvrh a to následovně:

17:00 - 18:00 ... je vymezený čas pro nováčky a nesoutěžící 

18:00 - 19:00 ... čas pro trénink závodníků registrovaných na závody GP MINI-Z CUP a český pohár MINI-Z