Archiv měsíceSrpen, 2018

Jsme (po) soustředění

 Děkuji všem, kteří se naší akce zúčastnili a podíleli se na dobré náladě. Je prima, že mimo třebechovických se k nám přidali i kamarádi ze západních Čech, a že aspoň na skok dorazil zástupce mýtských/pražských zetkařů.

Program byl vskutku nabitý. Díky nadmíru teplému počasí jsme se poprvé v historii našich rokytnických soustředění vykoupali v místním přírodním koupališti. Soutěžili jsme jako jednotlivci i rodiny v kláních, která připravily rodinné týmy, hráli do noci ping pong, zašli si na bowling a samozřejmě došlo na závody MINI-Z na zkrácené trati.

Mimo to jsme každý den i "výletili" - zajeli si na Pastvinskou přehradu na bobovou dráhu a šlapadla, navštívili pevnost Hůrka v Králíkách (někteří namísto toho jeli do kláštera na Hedeč) a v roli diváků sledovali závody do vrchu v Ústí nad Orlicí.

Po takové akci se nikomu nechtělo domů, takže jsme si slíbili, že to za rok zopakujeme znovu.

Letní soustředění opět v Rokytnici v Orl. h.

 Ahoj všem minizetkařům,

pokud máte volno a chuť strávit pár dní v Orlických horách, jste zváni! Budeme lenošit a ladit minizetka na sezónu. Středeční večer zahájíme pingpongem, ráno položíme dráhu. Určitě si dáme i nějaký závod, abychom nezaspali na startu. Budou i skromné ceny, abychom se nehonili zadarmo. Nebudeme jen sedět na chatě, zajedeme na výlet třeba do pevnosti, potrápíme svaly v lanovém parku v Říčkách, zastřílíme si ze vzduchovky, večer koukneme na nějaký film,...

Zaujalo vás to? Můžete přijet jak na celou dobu, tj. od 22. do 26.8., nebo jen na víkend a nebo se zastavit na skok či jednu noc. Kde? V Rokytnici v Orl. horách na chatě Sokolů z Třebechovic pod Orebem. Pokud vás zajímá víc, ozvěte se mi: pavel(zavinac)trca.cz.

Pavel Blažek