Archiv měsíceÚnor, 2018

Závody v Třebkách

čas letí jako o závod a nám se sešly v Třebchách závody v jednom víkendu hned dva. V sobotu 17.2. se u nás jel 5. kolo Českého poháru MINI-Z, kterého se zúčastnilo téměř 30 závodníků z celé ČR. Přihlášeno bylo souhrnně 60 aut do čtyřech kategorií. Díky chřipkové epidemii, která nás nyní zmáhá, byla účast o něco slabší, ale i tak se akce vydařila. Klub TRCA získal v juniorech v kategorii standard první tři místa (Petr Sibeke, Filip Senko a Pavel Blažek). Třetí místo v Modified (Pavel Blažek) a dvě zlaté za Experta a Standard - seniora  (obě Jakub Blecha).

V neděli se a té samé trati jel třetí závod GP MINI-Z CUPu. Jde o místní soutěž se slabší účastí. Své první místo v mladších juniorech získal ve standardu Víťa Skřivánek, který je členem TRCA od loňského září. Ve starších juniorech obhájil první místo Petr Sibeke, třetí dojel Filip Senko. Pavel Blažek byl čtvrtý. Zlatým seniorem byl Kuba Blecha. V kategorii expert bylo pořadí mírně odlišné, Petr Sibeke vybojoval stříbro, FIlip Senko bronz. Na čtvrté příčce skončil Pavel Blažek. V kategorii Truck se věkové kategorie nerozlišují. O to větší radost z úspěchu měli zlatý Kuba Blecha a stříbrný Filip Senko.

Fotky z obou závodů jsou k vidění na "rajčeti", kamž se lze dostat z odkazu Fotoabum -> Archiv fotografií.

Další závod Českého poháru mini-z nás čeká již 10. března, kdy nás čeká cesta do severočeských Teplic. 18. března se pak pojede poslední čtvrtý závod GP MINI-Z CUPu ve Vysokém Mýtě.