Archiv měsíceČerven, 2017

24h pro Kuře

Ve 13h se v sobotu 24.6. rozjelo devět aut na závod s časem, trpělivostí a odhodláním v OCLetňany v Praze, aby jejich jezdci podpořili charitativní akci  24h pro kuře. Před budovou kvílela kola a pálily se gumy driftových speciálů, takže bylo na co se dívat i ve chvílích relativního odpočinku.

Po loňském vítězství pořadatel upravil pravidla, která dílem omezila vlastnosti naší týmové spolupráce. Přesto jsme neodolali a do letošního ročníku nastoupili, abychom obhájili. Sice se našim jezdcům, Jakubovi Blechovi, Petru Sibekovi a Filipu Senkovi nepovedlo zlomit rekord najetých kol z loňska, ale 7919 najetých kol na obhájení stačilo a to i přes fakt, že se náš tým potýkal s technickými problémy. Kluci nedali soupeřům šanci a do cíle dojeli s náskokem více než 350 kol.

Byl to úžasný zážitek a patří jim i všem, kdož je podporovali, velký dík.

Prázdniny na dohled…

 ... a MINI-Z soutěže jsou za námi.

Poslední závod Českého poháru se jel na koberci v klubovně pražského klubu. Medaili za třetí místo si odvezl Filip Senko a za celkové pořadí v seriálu si poháry a druhé místo odvezli Jakub Blecha a Petr Sibeke.

Interní závod klubu, který již léta nazýváme Třebechovický pohárek, uzavřel docházení do klubovny, neboť zde probíhá výměna oken a malování. Jelo se se Standardy a výsledky přesně korespondují s výkony:

1. Jakub Blecha

2. Petr Sibeke

3. Filip Senko

4. Pavel Blažek

5. Samuel Kmoníček

Naši dráhu a část vybavení jsme v rámci další schůzky přesunuli do náhradních prostor.

Čeká nás 24h závod a pak již tradiční letní soustředění, tedy akce mimo klubovnu.