Archiv měsíceÚnor, 2016

Speed Challenge 2016 – 2. závod

V sobotu 20. února 2016 se konal v Rychnově nad Kněžnou – Habrové, další závod ročníku závodů Speed Challenge 2016 - aut měřítka 1:10. Účast v závodě byla zdařilá, objevila se i jména závodníků, která známe ze závodů v Náchodě, Kolíně, Praze a dalších. Jely se kategorie Formule, Hobby Junior, Hobby, Stock a Truck. Závodníci z TRCA DDM Třebechovice pod Orebem, měli tentokráte účast v kategorii STOCK a HOBBY. Péťa Sibeke jel opět pouze kategorii Stock, Jakub Blecha jel v kategorii Stock a Hobby.

Konkurence v kategorii Stock byla silná, tentokráte nejel jen Milan Volf, ale i Martin Šponar. V kategorii Formule jelo 9 závodníků, Hobby 7 závodníků, Stock 10 závodníků, Truck 8 závodníků.

Po rozjížďkách měl Jakub Blecha v kategorii Hobby 1. místo, v kategorii Stock byl Jakub Blecha na 4. místě skupina „A“ a Petr Sibeke na 1. místě ve skupině „B“.

Ve finálových jízdách neměl Jakub Blecha v kategorii Hobby konkurenci a tak obsadil 1. místo v kategorii Stock pak 3. místo a Petr Sibeke si v kategorii Stock odvezl 4. místo.

Foto na stránkách: trcacz.rajce.idnes.cz/2_Speed_Challenge_2016

Další závod bude 26. března 2016 opět v Habrové na koberci.

TRCA DDM Třebechovice pod Orebem, Aleš Blecha

3. závod GP – Vysoké Mýto

V neděli 14. Února 2016 se závodníci TRCA při DDM Třebechovice pod Orebem přesunuli na již třetí závod GP do Vysokého Mýta. Jelo se opět na gumové dráze RCP, což byla voda na náš mlýn. Třebechovice pod Orebem se účastnili v maximálním počtu závodníků – Blecha, Sibeke, Senko, Blažek, Šajn. Závodilo se ve třech kategoriích Standart, Open a Truck. V kategorii Standart závodilo 15 závodníků, Open 12 a Truck 8 jezdců. Po nezbytném naladění závodních modelů se jezdci rozdělili do startovních skupin dle výkonnosti. Po odjetých rozjížďkách naši jezdci obsadili první pětku (skupinu) do finálových jízd. Zde se pak bojovalo doslova o každý centimetr dráhy a každou vteřinu času.

Konečné výsledky nedělního závodu:

Jakub Blecha (starší junior) - STANDART 1. místo - OPEN 2. místo - TRUCK 3. místo

Petr Sibeke (mladší junior) - STANDART 1. místo - OPEN 1. místo - TRUCK 4. místo

Filip Senko (starší junior) - STANDART 4. místo - OPEN 4. místo

Pavel Blažek (mladší junior) - STANDART 2. místo - OPEN 3. místo

Radek Šajn (mladší junior) - STANDART 5. místo

Fotodokumentace: trcacz.rajce.idnes.cz/3.zavod_GP_2015_16_Vysoke_Myto

Stránky klubu: www.trca.cz

TRCA Třebechovice pod Orebem, Aleš Blecha